teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser

Voetbalschool Doelbewust is nog maar net gestart maar mag zich nu al verheugen in de belangstelling van een flink aantal organisaties/bedrijven die de visie en plannen van de voetbalschool ondersteunen. De volgende bedrijven hebben er inmiddels voor gekozen om zich als partner aan de voetbalschool te verbinden:

 

Partners Voetbalschool

 

De Walrus grand-cafe restaurant www.dewalrusleeuwarden.nl
Fertile Media web development www.fertilemedia.nl
Friesche Voetbal Club (FVC)           voetbalvereniging www.frieschevoetbalclub.nl
Fritech Personeelsdiensten uitzendbureau www.fritech.nl
Jumbo Els Boek supermarkt www.jumbosupermarkten.nl/
Kameleon Terherne dagatrractie www.kameleonterherne.nl
Kartbaan Leeuwarden indoor kartbaan www.kartbaanleeuwarden.nl
Muta Sport leverancier van sportkleding/artikelen   www.mutasport.nl
Martin Oscar Fotografie (sport)fotografie www.martinoscarfotografie.nl
Rabius Reclame reclamebureau www.rabiusreclame.nl
Scheidingsexpert scheidingsbemiddeling www.scheidingsexpert.nl
Timpaan Welzijn welzijnsorganisatie www.timpaanwelzijn.nl
Viscotaq self healing pipe coating www.viscotaq.com

 

Nieuws

Meer nieuws arrow

Agenda

zo 24 mrt

-   Module 2018-2019 Training 10

zo 31 mrt

-   Module 2018-2019 Training 11

zo 7 apr

-   Module 2018-2019 Training 12

zo 14 apr

-   Module 2018-2019 Afsluiting

Bekijk het volledige agendaoverzicht arrow