teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser

Eindstanden Funhoek (t/m 11/05/2014)

 

Doelwand Schieten Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

 

Naam Speler Aantal Punten
1. Sander Smit (Groep 3) 60
2. Thom Bergsma (Groep 2) 50
2. Guydeon Boomsma (Groep 1) 50
2. Yvo Cappetti (Groep 3) 50
2. Jarno Dijkstra (Groep 1) 50
2. Chris Otten (Groep 3) 50
2. Jorrit Otten (Groep 2) 50
2. Lucas van Dijk (Groep 3) 50
2. Kaya van Schoote (Groep 2) 50
2. Brent Vossen (Groep 1) 50
3. Dennis Feitsma (Groep 3) 30
4. Niels Smit (Groep 1) 20

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler                             Aantal Punten
1.             Moos van Koetsveld  van Ankeren (Groep 5) 30                          
1. Tim Otten (Groep 6) 30
1. Jaimy Zwerver (Groep 5) 30
2. Keano de Haan (Groep 6) 20
2. Kevin Ruiter (Groep 5) 20
2. Youp Zwagerman (Groep 5) 20
3. Tristan Hollander (Groep 6) 10
3. Scout Kok (Groep 4) 10
4. alle overige spelers 0

 

Dribbelparcours Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Tijd
1.    Guydeon Boomsma (Groep 1) 25,50 sec.
2. Marc Machiela  (Groep 1) 25,75 sec.
3. Jarno Dijkstra (Groep 1) 25,97 sec.
4. Mike Feitsma (Groep 1) 26,28 sec.
5. Max de Hilster (Groep 1) 26,69 sec.

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Tijd
1. Mads Alma (Groep 4) 30,66 sec
2.   Berend Overzet (Groep 5)   30,84 sec.
3. Thijs Jaarsma (Groep 6) 31,66 sec.
4. Jarno Lefevre (Groep 4) 33,53 sec.
5. Brent Remery (Groep 4) 33,59 sec.
5. Thomas ten Brink (Groep 4) 33,59 sec.

 

Snelheidsmeter Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Snelheid
1. Mike Feitsma (Groep 1) 83 km p/u
2. Stefan Machiela (Groep 1) 80 km p/u
3. Jarno Dijkstra (Groep 1) 78 km p/u
4. Max de Hilster (Groep 1) 76 km p/u
5. Marc Machiela (Groep 1) 75 km p/u
5. Lucas van Dijk (Groep 3) 75 km p/u

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Snelheid
1. Mads Alma (Groep 4) 62 km p/u
2. Tim Otten (Groep 6) 60 km p/u
3. Jarno Lefevre (Groep 4) 59 km p/u
4. Thomas ten Brink (Groep 4) 58 km p/u
4. Berend Overzet (Groep 5) 58 km p/u
5. Jerami Efde (Groep 4) 57 km p/u

 

Hooghouden Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Aantal
1. Stefan Machiela (Groep 1) 35
2. Lucas van Dijk (Groep 3) 30
3. Leroy Wielenga (Groep 1) 28
4. Chris Otten (Groep 3) 25
5. Mike Feitsma (Groep 1) 24

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Aantal
1. Mads Alma (Groep 4) 21
2. Brent Remery (Groep 4)  7
3. Tim Otten (Groep 6) 6
4. Thomas ten Brink (Groep 4) 5
4. Moos van Koetsveld van Ankeren (Groep 5) 5
4. Youp Zwagerman (Groep 5) 5
4. Jarno Lefevre (Groep 5) 4
5. Jerami Efde (Groep 4) 4
5. Jaimy Zwerver (Groep 5) 4
5. Stijn Hendriks (Groep 4) 4
5. Bartele Bies ((Groep 5) 4

 

Nieuws

Meer nieuws arrow

Agenda

zo 24 mrt

-   Module 2018-2019 Training 10

zo 31 mrt

-   Module 2018-2019 Training 11

zo 7 apr

-   Module 2018-2019 Training 12

zo 14 apr

-   Module 2018-2019 Afsluiting

Bekijk het volledige agendaoverzicht arrow