teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser

Eindstand Funhoek (per 23-11-2014)

 

Doelwand Schieten Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Aantal Punten
1. Chris Wiegers (groep 1) 80
2. Bas de Hilster (groep 2) 50
2. Ruben Kuipers (groep 2) 50
2. Stefan Machiela (groep 1) 50
2. Leon Snoei (groep 2) 50
3. Youp Zwagerman (groep 3) 30

 

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Aantal Punten
1. Scout Kok (groep 5) 50
1. Jaimy Zwerver (groep 4) 50
1. Rense Duizendstraal (groep 4) 50
2. Jesse Doetjes (groep 4) 20
2. Thijs Haak (groep 4) 20
2. Thijs Jaarsma (groep 5) 20
2. Tristan Hollander (groep 6) 20

 

Dribbelparcours Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Tijd
1. Mike Feitsma (Groep 1) 23,40 sec
2. Jarno Dijkstra (Groep 1) 26,20 sec
3. Chris Wiegers (Groep 1) 26,40 sec
4. Marc Machiela (Groep 1) 26,50 sec
4. Stefan Machiela (Groep 1) 26.50 sec
5. Nick Scheepstra (Groep 2) 28,04 sec

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Tijd
1. Rense Duizendstraal (Groep 4) 30,41 sec   
2. Mads Alma (Groep 4) 32,01 sec
2. Thomas ten Brink (Groep 4) 32,01 sec
4. Stijn Hendriks (Groep 4) 32,44 sec
5. Jarno Lefevre (Groep 4) 33,45 sec

 

Snelheidsmeter Top 5 Sterke Been

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Snelheid
1. Mike Feitsma (Groep 1) 81 km p/u
2. Chris Wiegers (Groep 1) 80 km p/u
3. Lucas van Dijk (Groep 2) 75 km p/u
3. Jarno Dijkstra (Groep 1) 75 km p/u
5. Bas de Hilster (Groep 2) 74 km p/u

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Snelheid
1. Tim Otten (Groep 5) 65 km p/u  
2. Jarno Lefevre (Groep 4) 62 km p/u
3. Thomas ten Brink (Groep 4) 60 km p/u
4. Keano de Haan (Groep 5) 59 km p/u
5. Mads Alma (Groep 4) 58 km p/u

 

Snelheidsmeter Top 5 "Minst Sterke Been"

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Snelheid   
1. Stefan Machiela (Groep 1) 70 km p/u
2. Chris Wiegers (Groep 1) 68 km p/u
3. Robin de Jong (Groep 3) 53 km p/u
4. Jarno Dijkstra (Groep 1) 52 km p/u
5. Lucas van Dijk (Groep 2) 50 km p/u

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Snelheid     
1. Jarno Lefevre (Groep 4) 51 km p/u
2. Tim Otten (Groep 5) 48 km p/u
3. Jesse van Halteren (Groep 6) 45 km p/u
4. Mads Alma (Groep 4) 43 km p/u
5. Stijn Hendriks (Groep 4) 40 km p/u

 

Hooghouden Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Aantal
1. Mike Feitsma (Groep 1) 45
2. Ronan Welles (Groep 1) 38
3. Lucas van Dijk (Groep 2) 35
4. Marc Machiela (Groep 1) 34
5. Chris Wiegers (Groep 1) 30

 

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Aantal
1. Kinai Kooistra (Groep 4) 19         
1. Jarno Lefevre (Groep 4) 19
2. Tim Otten (Groep 5) 17
3. Mads Alma (Groep 4) 15
4. Rense Duizendstraal (Groep 4) 13
5. Thomas ten Brink (Groep 4) 10

 

Nieuws

Meer nieuws arrow

Agenda

zo 8 mrt

-   Module 2019-2020 Training 7

zo 15 mrt

-   Module 2019-2020 Training 8

zo 22 mrt

-   Module 2019-2020 Training 9

zo 29 mrt

-   Module 2019-2020 Training 10

Bekijk het volledige agendaoverzicht arrow