teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser
teaser

Eindstanden Funhoek (t/m 17/05/2015)

 

Dribbelparcours Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Tijd

1.

Marc Machiela (Groep 1)

18,8 sec
2. Stefan Machiela (Groep 1) 19,8 sec
3. Rense Duizendstraal  (Groep 3) 21,5 sec
4. Marijn Verbruggen (Groep 1) 22,4 sec
5. Chris Otten (Groep 1) 22,6 sec

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Tijd

1.

Jaimy Zwerver (Groep 4)

22,8 sec
2. Jort van IJs (Groep 4) 24,6 sec
3. Thijs Jaarsma (Groep 4) 24,7 sec
4. Jesse Doetjes (Groep 4) 25,3 sec
5. Julian Nicolai (Groep 4) 26,6 sec

 

Hooghouden Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Aantal

1.

Stefan Machiela (Groep 1)

64

2. Marc Machiela (Groep 1) 31
3. Chris Otten (Groep 1) 29
4. Jarno Lefevre (Groep 3) 27
5. Mads Alma (Groep 3) 22
5 Lucas van Dijk (Groep 1) 22

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Aantal

1.

Tim Otten (Groep 4)

33

2. Moos van Koetsveld van Ankeren (Groep 4) 18
3. Meike de Jong (Groep 5) 8
4. Jesse Doetjes (Groep 4) 7
4. Jaimy Zwerver (Groep 4) 9
4. Hugo de Jong( Groep 5) 7
4. Jurgen Zomermaand (Groep 5) 7
4 Jort van Ijs (Groep 5) 7
5. Thijs Jaarsma (Groep 4) 5
5. Luca Stavast (Groep 5) 5
5. Jesse van Halteren (Groep 5) 5
5. Tijn Wijkstra (Groep 5) 5

 

 

Snelheidsmeter Top 5 Sterke Been

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Snelheid

1.

Jarno Dijkstra (Groep 1)

78 km p/u

2. Stefan Machiela (Groep 1) 74 km p/u
3. Kaya van Schoote (Groep 1) 73 km p/u
4. Rense Duizendstraal (Groep 3) 71 km p/u
4. Luc Hoogeveen (Groep 3) 71 km p/u
5. Marc Machiela (Groep 1) 70 km p/u
5. Sander Smit (Groep 1) 70 km p/u

 

 

Groep 4 t/m 6

 

  Naam Speler Snelheid

1.

Meike de Jong (Groep 5)

60 km p/u

1.

Tim Otten (Groep 4)

60 km p/u

2. Hugo de Jong (Groep 5) 58 km p/u
2. Jesse van Halteren (Groep 5) 58 km p/u
3. Tristan Hollander (Groep 5) 57 km p/u
3. Luca Stavast (Groep 5) 57 km p/u
4. Moos van Koetsveld van Ankeren (Groep 4) 55 km p/u
5. Tijn Wijkstra (Groep 5) 53 km p/u
5. Jurgen Zomermaand (Groep 5) 53 km p/u
5. Julan de Jong (Groep 4) 53 km p/u

 

 

Quick Feet (10-12-2) Top 5

 

Groep 1 t/m 3

 

  Naam Speler Score

1.

Yvo Cappetti (Groep 1)

377

2. Stefan Machiela (Groep 1) 376
3. Luc Hoogeveen (Groep 3) 369
4. Mees Wierenga (Groep 2) 368
5. Marc Machiela (Groep 1) 365

 

 

Groep 4 t/m6

 

  Naam Speler Score

1.

Moos van Koetsveld van Ankeren (Groep 4)

352

2. Jort van IJs (Groep 4) 332
3. Jurgen Zomermaand (Groep 5) 328
4. Julian Nicolai (Groep 4) 325
4. Jesse van Halteren (Groep 5) 325
5. Jaimy Zwerver (Groep 4) 322

 

Nieuws

Meer nieuws arrow

Agenda

zo 24 mrt

-   Module 2018-2019 Training 10

zo 31 mrt

-   Module 2018-2019 Training 11

zo 7 apr

-   Module 2018-2019 Training 12

zo 14 apr

-   Module 2018-2019 Afsluiting

Bekijk het volledige agendaoverzicht arrow